Aktualności O ośrodku Pomoc społeczna Świadczenia rodzinne i alimentacyjne Opieka nad dzieckiem i rodziną Zamówienia publiczne
Osoby niepełnosprawne i starsze Aktywizacja zawodowa i społeczna Stypendium i zasiłek szkolny Kontakt E-WNIOSKI "Rodzina 500 plus"
Czwartek, 20 lutego 2020 r.
mapa serwisu wersja do druku
  O nas / O ośrodku

Inkubator Przedsiębiorczości
Fundacja Godne Życie
Caritas Diecezji Sosnowieckiej
CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - ZĄBKOWICE
Archiwum aktualności
2016  /  2015  /  2014  /  2013  /  2012  /  2011  /  2010  /  2009  /  2008  /  2007  /  2006

I / II / III / IV / V / VI / VII / VIII / IX / X / XI / XII

2012-01-27
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ
na stanowisko : Sekretarza Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w wymiarze ½ etatu


2012-01-18
PODARUJ 1% PODATKU NA OPERACJĘ PIOTRUSIA
PAMIĘTAJ ŻE W ŁATWY, NIESKOMPLIKOWANY SPOSÓB MOŻESZ POMÓC OSOBOM POTRZEBUJĄCYM. 1% to tak niewiele a jednocześnie tak wiele. Piotruś urodził się z bardzo skomplikowanym zrośnięciem paluszków w obu rączkach. POMÓŻ Piotrusiowi zebrać pieniądze na kosztowną operację przekazując 1% swojego podatku. www.paluszkipiotrusia.pl


2012-01-17
ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW DĄBROWY GÓRNICZEJ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE INTEGRA
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej informuje, iż od w miesiącu lutym planowane jest rozpoczęcie rekrutacji do piątej edycji Projektu „INTEGRA - program integracji zawodowej i społecznej osób w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.


2012-01-17
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM INFORMATOREM
W naszej codziennej pracy wielokrotnie spotykamy się z osobami, które zagubione w swoich życiowych problemach, szukając pomocy i wsparcia, nie zawsze wiedzą gdzie i do kogo się po nią udać. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pragnę przekazać w Państwa ręce niniejszy Informator Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej. Głównym celem opracowania i wydania tej nieodpłatnej broszury, współfinansowanej przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, jest przekazanie mieszkańcom naszego miasta informacji, które ułatwią kontakt i dostęp do świadczeń oraz usług oferowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej. Mamy nadzieję, że ten Informator stanie się swego rodzaju drogowskazem, mapą, wskazującą formy i zakres pomocy realizowanej przez dąbrowski MOPS. Wierzę, że ta skromna publikacja pomoże w dotarciu do nas wszystkim potrzebującym mieszkańcom naszego miasta.


2012-01-13
KOMUNIKAT
Niektóre osoby, tj.: matka, ojciec, opiekun faktyczny (czyli osoba faktycznie opiekująca się dzieckiem, która wystąpiła z wnioskiem do sądu rodzinnego jego przysposobienie) mające w styczniu, lutym i marcu 2012 r. prawo do świadczenia pielęgnacyjnego na podstawie ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz.U. z 2006 r., Nr 139, poz. 992 z późn. zm.) otrzymają dodatkowe świadczenie w wysokości 100,00 zł miesięcznie.


2012-01-13
OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej ul. Skibińskiego 1.


2012-01-13
PODARUJ 1% PODATKU NA LECZENIE I REHABILITACJĘ CHOREGO MACIUSIA
1% TO TAK NIEWIELE A JEDNOCZEŚNIE TAK WIELE. Dzięki Państwa pomocy Maciuś małymi kroczami zaczyna coraz lepiej funkcjonować, zauważalne są znaczne postępy w rozwoju mowy dziecka, poprawia się komunikacja z otoczeniem. DZIĘKUJEMY ZA POMOC I STWORZENIE SZANSY DZIECKA NA SAMODZIELNOŚĆ.


2012-01-09
OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej ogłasza otwarty nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej, ul. Skibińskiego 1. Stanowisko pracy: Sekretarz Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Dąbrowie Górniczej - ½ etatu


2012-01-03
TERMIN PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW W RAMACH REHABILITACJI SPOŁECZNEJ NA ROK 2012
Dział ds. Rehabilitacji Społecznej informuje, iż wnioski z zakresy rehabilitacji społecznej dotyczące dofinansowania: 1. UCZESTNICTWA W TURNUSIE REHABILITACYJNYM. 2. LIKWIDACJI BARIER FUNKCJONALNYCH. 3. ZAOPATRZENIA W SPRZĘT REHABILITACYJNY, PRZEDMIOTY ORTOPEDYCZNE I ŚRODKI POMOCNICZE Ze środków PFRON będą przyjmowane od 02.01.2012r.lista aktualności »

OK

Poleć ten serwis swoim znajomym
OK
MIejska Sieć Szerokopasmowa
cookies
Biluetyn Informacji publicznej
Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza
Klub Integracji Społecznej
Pomoc osobom niepełnosprawnym
STREETWORKING
Pomoc osobom uzależnionym
Program Działań na rzecz Osób Niepełnosprawnych 2012 - 2016
Przemoc w rodzinie - Zespół Interdyscyplinarny
STOP wykluczeniu cyfrowemu
Kapitał Ludzki 2007-2013
UE-EFS
INTEGRA
INTEGRA II


Copyrights 2006 © MOPS Created by ENIGMATIS